Mamy zwycięzce.

W dniu 14 listopada został wyłoniony zwycięzca konkursu Esky.pl, który otrzyma pięć kuponów rabatowych o wartości 50 zł  każdy do wykorzystania na stronie esky.pl. Szczęśliwcem została osoba o nicku:

Kasia

Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo.

Zwycięzca naszego bloga przechodzi do drugiego etapu konkursu w którym weźmie udział w losowaniu kolejnych nagród. Do wygrania jest:
- weekendowy pobyt w Barcelonie
- weekendowy pobyt wraz z przelotem w Rzymie

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mianowicie wystarczy poprawnie odpowiedzieć na następujące pytanie:

Wymień 3 miasta dla których firma www.esky.pl przygotowała ofertę promocyjną tanich linii lotniczych oraz podaj kod blogera, który znajdziesz  tutaj.

Odpowiedzi przesyłajcie w postaci komentarzy w tym poście (nie zapomnijcie przesłać nicka lub imienia i nazwiska).

Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy 1 zwycięzcę, który otrzyma pięć kuponów rabatowych o wartości 50 zł  każdy do wykorzystania na stronie esky.pl (ważność kuponów wygasa w czerwcu 2010 roku). 

Zakończenie konkursu wraz z losowaniem odbędzie się 14 listopada.

Ale to nie wszystko...

Zwycięzcy z  naszego bloga przejdą do drugiego etapu konkursu w którym wezmą udział w losowaniu kolejnych nagród. Do wygrania jest:
- weekendowy pobyt w Barcelonie
- weekendowy pobyt wraz z przelotem w Rzymie


O firmie Esky.pl

Firma dorobiła się statusu niekwestionowanego lidera sprzedaży biletów on-line. Prowadzi również ekspansję w Bułgarii oraz w Rumunii. Niedawno Esky.pl podpisał umowę partnerską z firmą Expedia (największa firma turystyczna na świecie, ponad 21 mld $ obrotu rocznie). Dzięki tej współpracy esky zbudowało zakładkę hotelową i zrobiło pierwszy krok w kierunku budowy internetowego centrum podróży dającego możliwość rezerwacji wycieczki (gotowego pakietu), ale również samodzielnego złożenia pakietu (kolejny konkurs z tym związany jest tutaj).