Naturalny kulturysta, który krzepi w nas wiarę, że dzięki odpowiedniemu treningowi, diecie, suplementacji i systematyczności, można wyglądać wspaniale i cieszyć się zdrowiem i sprawnością przez całe życie.

 

Ulisses Williams, Jr. pochodzi z Ameryki Północnej a dokładnie z Wysp Dziewiczych. Zaczął treningi dosyć późno, bo dopiero w wieku 19 lat i od razu przyrzekł sobie, że jego ciało będzie rosło "naturalnie", czyli bez inwazyjnych i zakazanych środków dopingujących.

City_Gym_Boys.jpgUlisses jest trenerem wielich gwiazd, prowadzi bardzo znaną siłownie połączoną z odnową biologiczną w Nowym Jorku.Należy do "City Gym Boys", jest to grupa dobrze zbudowanych mężczyzn, którzy propagują na różnych eventach zdrowy styl życia. Głównie dzieje się to na ulicy, gdzie mają oni bezpośredni kontakt z ludzmi.

 

 

 Ulisses trenuje 5 razy w tygodniu. Kieruje się trzema prawdami: pierwsza; nawyki żywieniowe, czyli odrzucenie śmieciowego jedzenia na rzecz zdrowych pokarmów przyjmowanych w odpowiednich porach i wielkościach. Druga prawda; nie tylko skupianie się na treningu z ciężarami, ale podejmowanie ćwiczenia cardio w postaci różnych dyscyplin, mających poprawić naszą ogólną sprawność i gibkość ciała. Najbardziej poleca gimnastykę, sporty zespołowe jak: koszykówka, futbol amerykański i pływanie. Trzecia prawda; to cierpliwość, determinacja i regularność w dążeniu do pięknej sylwetki.

Ulisses ma 178 cm wzrostu w okresie startowym waży 88 kg, poza sezonem 95 kg. Jest obdarzony niesłychanie wąską talią, wynoszącą tylko 71 cm. Spożywa ok. 250 gramów białka dziennie.

Przez swoją naturalność i etykę pracy jest na pewno inspiracją dla wielu ludzi. Wierzą oni, że do takich efektów można dojść własnymi siłami, tylko dzięki odpowiedniemu treningowi, diecie, suplementacji i systematyczności.

Celem Ulisses'a oprócz propagowaniu naturalnej kulturystyki, jest zostanie największym naturalnym kulturystą na świecie. Bardzo często startuje w zawodach Musclemania skupiających tylko "naturali". w 2010 roku wygrał ten prestiżowy konkurs.


 

 

naturalny_kulturysta.jpg

 

Ulisses.jpg

 

Ulisses4.jpg

 

Ulisses6.jpg

 

Ulisses5.jpg

 

Ulisses2.jpg

 

Williams.jpg

 

Ulisses7.jpg

 

Ulisses8.jpg

 

Ulisses9.jpg

 Parównanie:

Naturalny kulturysta, Ulisses Williams, Jr. vs. zawodowiec kulturystyki ekstremalnej, Paco Bautista.

porownanie_kulturystow.jpg