Aktor, który mimo upływających lat, nadal prezentuje wysoką formę.

 

Stephen Lang, dojrzały aktor (rocznik 1952), znany głównie z takich ról filmowych, jak: "Conan Barbarzyńca 3D", serialu "Terra Nova", czy hitu z 2009 roku "Avatar". Widać wyraźnie, że z biegam upływających lat gra w coraz lepszych filmach, a to rzadkość w Hollywood, powinien mieć swój najlepszy okres aktorski już dawno za sobą, ale nie on. 
 
Dojrzewa jako aktor, ale też dojrzewa jego muskulatura, którą świetnie widać w niektórych jego kreacjach. W "Avaterze" grał złego pułkownika Miles'a Quaritch'a, już wtedy mimo 55 lat jego muskulatura imponowała, widomo, jak na standardy Hollywood.
 
 Stephen_Lang4.jpg
 
Następnie jego atletyczne ciało można było zobaczyć w filmie "Conan Barbarzyńca 3D", gdzie zagrał wojownika Khalar'a Zym'a.
 
Stephen_Lang5.jpg
 
Stephen Lang, mierzy 178 cm i waży ok 82 kg. Jednak z wiekiem (teraz ma już ponad 60 lat) coraz trudniej jest mu utrzymać odpowiednią masę mięśniową. Najlepiej czuje się w wadze ok 70 kg, wtedy jest najbardziej mobilny. Stephen zwraca dużą uwagę na odpoczynek, kiedy czuje się zmęczony nie trenuje, często robi sobie drzemkę w ciągu dnia. Stephen to fontanna młodości i dla którego wiek to tylko liczba.
 
Stephen_Lang1.jpg
 
 
Stephen_Lang2.jpg