Sergio Oliva Jr. pokazuje formę, czy dorówna swojemu tacie?

 

1984 roku miało miejsce niezwykłe wydarzenia, Sergio Oliva (3 razy Mr. Olympia 1967-1969) po 12 latach nieobecności pojawia się na deskach zawodów Olympii. Ten mający już 43 lata legendarny kulturysta znowu chciał poczuć smak rywalizacji i pokazać młodszym, kto jest prawdziwym championem.
 
Jednak, jego forma chociaż bardzo dobra, nie była tą, która miażdżyła rywali jeszcze pod koniec lat 60-tych, kiedy jeszcze nie było takiej rywalizacji (oprócz Arnolda) i tylu przyjmowanych SAA przez zawodników. Pojawiła się cała fala nowych młodszych bardzo zdolnych kulturystów, z którymi Sergio mógł powalczyć, ale w najlepszej formie z czasów swojej dominacji. Ostatecznie Sergio zajął 8-me miejsce.
 
Mr.Olympia 1984 roku, wyniki:
1. Lee Haney
2. Mohamed Makkawy
3. Jusup Wilkosz
4. Albert Beckles
5. Roy Callender
6. Samir Bannout
7. Bob Paris
8. Sergio Oliva
9. Tom Platz
10. Bob Birdsong
11. Chris Dickerson
12. Tony Pearson
13. Boyer Coe
14. Chuck Williams
15. Bill Grant
16. Charles Glass
17. Robby Robinson
18. Hubert Metz
19. James Gaubert
20. Appie Steenbeek
 
Jednak kiedy odbierał gratulacje za swoje miejsce, przy ogromnym aplauzie publiczności, Sergio - mistrz „żelaznego sportu”, pokazał całemu światu kulturystycznemu swojego następcę - syna, którego triumfalnie podniósł do góry.
 

 

Sergio_mlody.jpg

 

Sergio Oliva Jr. miał wtedy zaledwie roczek. Teraz po 30 latach, młody Sergio stara się zdobyć kartę Pro na zawodach NPC i dorównać choć trochę swojemu ojcu.
 
Zobaczcie najnowsze zdjęcia Sergio Oliva Jr. z 2014 roku i spróbujcie ocenić, czy ma potencjał na gwiazdę kulturystyki, tak jak jego ojciec.
 
Sergio_dobry1.jpg
 
Sergio_dobry2.jpg
 
Sergio_dobry4.jpg
 
Sergio_dobry5.jpg
 
Sergio_dobry6.jpg