Sportowiec.org

Chad Shaw - Th Natural One i przelinkowania Rekrutacja - zostań redaktorem sportowiec.org

Redaktor Naczelny:

242ba_MaserTiger.jpgMaserTiger
 
Jestem wielkim fanem "żelaznego sportu", stąd pomysł stworzenia witryny, która by skupiała jak najwiekszą ilość pasjonatów kulturystyki i sportów siłowych. Moje zdanie jest proste - stale podnosić poziom portalu :)
Swoją przygodę z kulturystyką zacząłem, gdy w moje ręce wpadła mi gazeta "Muscle & Fitness" i już tak prawie dekadę "pakuję" na siłowni, a od jakiś 4 lat z wielką pasją piszę artykuły i rozwijam portal. Jestem entuzjastą old schoolowej kulturystyki z czasów Arnolda nazywanej często "Golden Age of bodybuilding" są to lata początku XX wieku, uważam, że to jest kwintensecja tego sportu, a nie to co dzisiaj się dzieje. Ponadto interesuję się też grami komputerowymi, planszowymi, komiksem, filmem - głównie s-f i informatyką. 
Kontakt: marcin.faber@sportowiec.org
 
 
 
 
Redaktorzy:
 
 
Harnas.jpgHanraś
 
Instruktor kulturystyki i fitness.  W sportach siłowych amatorsko od 20 lat. Okazjonalnie bardziej w formie zabawy udział w zawodach (np.: 4 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wadowic w wyciskaniu sztangi leżąc). Zapalony amator kolarstwa szosowego (medalista pierwszego Tour de Pologne dla amatorów). Najpiękniejszy sport jaki uprawiam to górskie peregrynacje po Karpatach (autor publikacji na temat etnografii – góralszczyzny polskich Karpat). Trener szkolnego klubu sportów siłowych i turystyki górskiej.
 
 
dd11f_Lukas.jpg Lukas
 
Prowadzę tryb życia jak wojownik, jak spartanin. Żyję tanio i nie kupuję niepotrzebnych rzeczy. Lubię rzeczy proste, gdyż nie ma w życiu czasu na komplikacje czy niepotrzebny tłok. Pozostaję zawsze głodny, głodny wiedzy, sukcesów i treningów. Steki i jajka to dla mnie podstawowa dieta.
 
Moja filozofia treningowa jest prosta: „Trenuj ciężko i jedz mięso!”
 
„Old School Bodybuilding” jest moją obsesją, dlatego mordercze treningi po 6 dni w tygodniu, to dla mnie czysta przyjemność. Siłę, odwagę, determinację i niezłomność cenię sobie ponad wszystko. Pamiętaj, że jesteś tutaj, aby coś osiągnąć.
 
Bądź silnym. Bądź odważnym.
 
 

Pawel.jpg PCHIL93

Moją pasją jest sport. Studiuje wychowanie fizyczne na 4 roku, mam 22 lata. Na siłownię chodzę od 13 roku życia, a trójbój siłowy trenuje od kiedy skończyłem 18 lat. Moje rekordy życiowe Raw to 195 kg w przysiadzie, 165 kg w wyciskaniu oraz 240 kg w martwym ciągu wszystkie rekordy uzyskane w wadze do 93kg. Mam na koncie kilka medali w tym Mistrzostwo Polski oraz Vice mistrzostwo świata w juniorach w martwym ciągu. Obecnie przygotowuje się do startu w wyciskaniu sztangi leżąc w koszuli. Pozdrawiam i zachęcam do uprawiania żelaznego sportu!
 

 

 

Panteon naturalnych kulturystów
    Nasi partnerzy
4F Sklep sportowy Sarafis.pl - sklep sklep z odżywkami
Copyrigth 2008-2011 Sportowiec.org Created by  Ateneo Do góry