Jeden z najpotężniejszych i najlepszych naturalnych kulturystów na świecie.

 

Chul Soon, to jeden z największych gwiazd koreańskiej kulturystyki, topowy model i czołówka zawodowej naturalnej kulturystyki. Chul urodził się 1 września 1983 roku w Seulu, ma 178 cm wzrostu i 95 kg wagi. Jego pasją oprócz kulturystyki jest b-boying i breakdance, bardzo często w układach dowolnych sięga po te techniki taneczne, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić swój występ sceniczny.
 

 
W Korei ma status celebryty, często można go zobaczyć w różnych reklamach, czasopismach i programach telewizyjnych. 
 
Chul rozpoczął swoją karierę jako trener osobisty, w 2009 roku zadebiutował na największych zawodach dla "naturali" - Musclemania, gdzie zdobył drugie miejsce w kategorii lekkiej. Od tego momentu poczynił bardzo duży progres, nabrał sporo masy mięśniowej i stał się w moim odczuciu jednym z największych naturalnych gabarytowo kulturystów na świecie - chociaż w jego "naturalność" nie chce mi się wierzyć, ale być może się mylę. Jego klatka jest nieprawdopodobnie rozwinięta, ma też światną szerokość sylwetki i bardzo grube mięśnie, wygląda jak olbrzym.
 
Największe sukcesy sportowe to rok 2012, wygrał zawody Musclemania World Championship Bodybuilding w Las Vegas (odpowiednik Mr.Olympia) i stał się najlepszych naturalnym kulturystów na świecie. Drugi największy sukces to rok 2014 roku i zwycięstwo w kategorii wzrostowej średniej zawodów na Musclemania Universe.
 
Chul Soon jednym z wywiadów powiedział, że nie bierze żadnych suplementów i stawia tylko na zbilansowane odżywianie. Zapytany, czy ma dziewczynę odpowiada - że ma wiele kochanek, ale nie jest niczyją własnością.
 
Chul_dziewczyny.jpg
 
 
Motywacja:
 

 

Chul_Soon1.jpg

 

Chul_Soon2.jpg

 

Chul_Soon4.jpg

 

Chul_Soon6.jpg

 

Chul_Soon8.jpg

 

Chul_Soon9.jpg